36'lık One Touch Kuluçka Makinesi

36'lık One Touch Kuluçka Makinesi

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 
 

SADECE KREDİ KARTI  HAVALE VEYA EFT  Kargo bedelı 40 tl dir ve Alıcıya Aittir  

%99 Çıkım Oranı

Tüm Kanatlı Hayvanlara Uyumlu

Döl kontrol cihazı 5 Hazır Programlı

Otomatik Çevirme
Otomatik IsıAyarlanabilir Viyol Mesafesi

:

36 Yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinesi

36 yumurta kapasiteli hobi kuluçka makinesi, hobi bahçeleri için özel tasarlanmış olan kuluçka makinesi türüdür. Beren Kuluçka tarafından satışı gerçekleştirilen hobi kuluçka makinesinin tam otomatik olduğunu ve kullanım esnasında bireye herhangi bir ciddi sorumluluk yüklemediğini söylemek mümkündür. Ürünün teknik özellikleri ile ilgili detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

  • Ürün, 36 tavuk yumurtası kapasitesindedir. Ancak yalnızca tavuklar için değil, kuluçkaya yatan bütün kanatlılar için kullanılması mümkündür.
  • Yumurtanın döllenmesi için gerekli olan ısı düzeyi, doğrudan cihaz tarafından ayarlanmaktadır. Bu, cihazın tam otomatik olmasının bir sonucudur.
  • Yumurtanın her tarafının ısıdan eşit seviyede yararlanması ve bu bağlamda döllenmenin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için her 90 dakikada bir olacak şekilde yumurtaların çevrilmesi sağlanmaktadır. Bu çevrilme işlemi de yine otomatiktir.
  • Herkesçe bilindiği üzere yumurtaların döllenebilmesi için ısıya ek bir de neme ihtiyacı vardır. Gerekli olan bu nemin sağlanabilmesi için, kullanıcılar tarafından günde 2 defa olmak üzere cihaza su eklenmelidir.
  • Beren Kuluçka 36 yumurta kapasiteli hobi kuluçka makinesi tam otomatik bir makinedir. Bu sebeple 2 adet dijital göstergesi mevcuttur. Ekran üzerinde yer alan bu göstergelerin ilki ısı derecesini, diğeri ise nem düzeyini göstermektedir. Kişilerin, döllenme faaliyetinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştiğinden emin olmaları için bu göstergeleri izlemeleri yeterlidir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi vermek gerekirse, yumurtaların 90 dakikada bir çevrildiği dönemde kuluçka makinelerinde bulunması gereken ortalama sıcaklık 37,8 derece, nem ise % 45 – 55 dolaylarında olmalıdır.
  • Giriş kısmında da dile getirildiği üzere, ürün bütün kanatlı kuluçkaları için kullanılması mümkün olan bir üründür. Bu sebeple 36 yumurta kapasiteli hobi kuluçka makinesi içerisinde 5 farklı hazır program bulunmaktadır. Kişilerin panel üzerinden mod tuşuna baktıktan sonra mod değişimi yapmaları ve konulacak yumurta türüne göre; kaz, ördek, tavuk ve kuş gibi türlerden birini seçmeleri yeterlidir. Kuş türleri içerisinde bulunan seçenekler ve kuş türleri ise, keklik, sülün gibi kuş türlerini kapsamaktadır.
  • Beren Kuluçka 36 yumurta kapasiteli hobi kuluçka makinesi içerisinde bulunan yeni sistem silindir viyoller, her açıdan avantaj sağladıkları gibi çeşitlilik açısından da avantaj sağlanmaktadır. Silindir viyollerin ayarlanabilir yapısı sayesinde, birden fazla cinsin yumurtalarının aynı anda kuluçkaya yatırılması mümkün kılınmıştır. Yani kişilerin yumurta boyutlarına göre viyolleri ayarlayarak aynı anda yumurta, kuş ya da diğer kanatlı yumurtalarını kuluçkaya yatırması mümkündür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR