Hızlı Menü
Sepetim

Hobi Kuluçka Makineleri

Hobi kuluçka makineleri, firmamız tarafından halka sunulan profesyonel nitelikte makineler olup uygun fiyat ve yüksek çıkım oranları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Bu makineler hem ticari hem hobi amaçlı kullanılabilmektedir. Hobi Kuluçka makineleri kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşan hobi makineleri tam otomatik özelliğe sahiptir. Gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde çocuklarınız için de hobi amaçlı tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Dijital kontrol paneli sayesinde oranları takip edebilirsiniz. Hafif ve küçük boyutlu olduğu için evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Oda sıcaklığında %100 e kadar çıkım elde etme şansınız vardır. Hobi kuluçka makineleri 4 mevsim kullanılabilir. 1 yıl fabrika garantilidir. Ürünün yedek parçaları sitemizde mevcuttur. Her türlü teknik destek firmamız tarafından verilmektedir. Açıklama ve görsellerin olduğu Türkçe kullanım kılavuzuna sahiptir. Ürünlerin elektrik tüketimi makul seviyededir. Hobi kuluçka makinelerine Beren Kuluçka Makineri™ sayesinde dolar kurundan etkilenmeden uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
24'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi 24'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 24yhkm
Yeni teknoloji ile donanmış 24’lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi tam otomatik olarak çalışarak yumurta çıkım yüzdesini artırmaktadır. Gelişim ve Çıkım yapabilen cihaz, müşterilerimize beyaz strafor ile birlikte gelmektedir. Kuluçka makineleri arasında en az elektrik tüketimi yapan makinemiz, olağan ke..
300,00 ₺
Vergiler Hariç:300,00 ₺
35'lik Hobi Kuluçka Makinesi 35'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 35hkm
Beren Kuluçka Makineleri™ güvencesi ile satışa sunduğumuz 35 lik kuluçka makinesi full otomatik özelliği ve şık tasarımı ile yüksek çıkım performansı sağlamaktadır. Kuluçka makinesinde kullanılan malzeme  Abs sert plastikten yapılmıştır. Dayanıklıdır. Kuluçka makinesi 2 bölmeden oluşmaktadır. ..
325,00 ₺
Vergiler Hariç:325,00 ₺
60'lık Hobi Kuluçka Makinesi 60'lık Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 60hkm
60'lık Hobi Kuluçka Makinesi, yeni nesil ve yeni teknoloji ile donanmış %90-95 arasında çıkım yüzdesine sahip öncü makinelerimizden birisidir. Yeni başlayanlar için yeterli aksamlara sahip cihazımızı güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz. Tüm kümes hayvanlarına uyumlu (Tavuk, Kaz, Hindi, Bıldırcın, ..
375,00 ₺
Vergiler Hariç:375,00 ₺
64'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi 64'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 64yhkm
HAVALE / EFT YÖNTEMİYLE ÖDEME YAPILIRSA KARGO ÜCRETSİZDİR!Eski nesil makinelere göre çok daha yüksek çıkım oranına sahip tam otomatik çalışa 64’lük Kuluçka Makinesi ile dilediğiniz yumurta çeşidini kuluçkaya yatırın. Kaz veya ördek fark etmeden bir çok kümes hayvanı ile uyumlu şekilde çalışan cihazı..
430,00 ₺
Vergiler Hariç:430,00 ₺
120'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 120hkm
Ürünümüz Sadece Banka Havale/Eft Yada Kredi Kartı Ile Alımlar Için 500 Tl'dir.Kapıda Ödeme İçin Fiyat 550 Tl'dir.120-125 Yumurtalık Kuluçka MakinesiKali̇teyi̇ Uyguna Veri̇yoruz !2 Katli 120 Yumurtalik Kuluçka Maki̇nesi̇Yüksek Çikim Orani İle İlk Ve TekÖnce Kali̇te Sloganiyla Çiktiğimiz Bu Yolda 4 Yi..
500,00 ₺
Vergiler Hariç:500,00 ₺
130'luk Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi 130'luk Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 130yhkm
HAVALE / EFT YÖNTEMİYLE ÖDEME YAPILIRSA KARGO ÜCRETSİZDİR!Yumurta üretiminin ihtiyaç listesinde ilk sırada gelen kuluçka makinesi, çeşitli sayılara bölünerek hobi amaçlı kullanan müşterilerimizin ilgisine sunuluyor. 130’luk Yeni Nesil Kuluçka Makinesi siyah rengi ve tamamen dijital gösterge paneli i..
600,00 ₺
Vergiler Hariç:600,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)