Hızlı Menü
Sepetim
YENİ KULLANMA KILAVUZU

Hobi Kuluçka Makineleri

Hobi kuluçka makineleri, firmamız tarafından halka sunulan profesyonel nitelikte makineler olup uygun fiyat ve yüksek çıkım oranları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Bu makineler hem ticari hem hobi amaçlı kullanılabilmektedir. Hobi Kuluçka makineleri kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşan hobi makineleri tam otomatik özelliğe sahiptir. Gerekli olan tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Kolay kullanımı ve şık tasarımı sayesinde çocuklarınız için de hobi amaçlı tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Dijital kontrol paneli sayesinde oranları takip edebilirsiniz. Hafif ve küçük boyutlu olduğu için evinizin bir köşesinde kullanabilirsiniz. Oda sıcaklığında %100 e kadar çıkım elde etme şansınız vardır. Hobi kuluçka makineleri 4 mevsim kullanılabilir. 1 yıl fabrika garantilidir. Ürünün yedek parçaları sitemizde mevcuttur. Her türlü teknik destek firmamız tarafından verilmektedir. Açıklama ve görsellerin olduğu Türkçe kullanım kılavuzuna sahiptir. Ürünlerin elektrik tüketimi makul seviyededir. Hobi kuluçka makinelerine Beren Kuluçka Makineri™ sayesinde dolar kurundan etkilenmeden uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
24'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi 24'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün -8 %
Model: 24yhkm
Yeni teknoloji ile donanmış 24’lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi tam otomatik olarak çalışarak yumurta çıkım yüzdesini artırmaktadır. Gelişim ve Çıkım yapabilen cihaz, müşterilerimize beyaz strafor ile birlikte gelmektedir. Kuluçka makineleri arasında en az elektrik tüketimi yapan makinemiz, olağan ke..
275,00 ₺ 300,00 ₺
Vergiler Hariç:275,00 ₺
35'lik Hobi Kuluçka Makinesi 35'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 35hkm
Beren Kuluçka Makineleri™ güvencesi ile satışa sunduğumuz 35 lik kuluçka makinesi full otomatik özelliği ve şık tasarımı ile yüksek çıkım performansı sağlamaktadır. Kuluçka makinesinde kullanılan malzeme  Abs sert plastikten yapılmıştır. Dayanıklıdır. Kuluçka makinesi 2 bölmeden oluşmaktadır. ..
300,00 ₺
Vergiler Hariç:300,00 ₺
60'lık One Touch Kuluçka Makinesi 60'lık One Touch Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 60-hkm
!!! 50 ADET İLE SINIRLIDIR. HAZIR PROGRAMLIDIR !!!60'lık One Touch Kuluçka Makinesi, yeni nesil ve yeni teknoloji ile donanmış %90-95 arasında çıkım yüzdesine sahip öncü makinelerimizden birisidir. Yeni başlayanlar için yeterli aksamlara sahip cihazımızı güvenle satın alıp, kullanabilirsiniz. Tüm kü..
350,00 ₺
Vergiler Hariç:350,00 ₺
64'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi 64'lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 64yhkm
Eski nesil makinelere göre çok daha yüksek çıkım oranına sahip tam otomatik çalışa 64’lük Kuluçka Makinesi ile dilediğiniz yumurta çeşidini kuluçkaya yatırın. Kaz veya ördek fark etmeden bir çok kümes hayvanı ile uyumlu şekilde çalışan cihazımız gelişim ve çıkım dönemlerini tek başına üstlenmektedir..
400,00 ₺
Vergiler Hariç:400,00 ₺
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi 98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
Model: 98-hkm
98 YUMURTALIK KULUÇKA MAKİNESİKULUÇKA MAKİNELERİ ÇOĞUNLUKLA TAVUK YUMURTASI ADEDİNE GÖRE İSİMLENDİRİLMEKTEDİR. MAKİNEMİZ 98 ADET TAVUK YUMURTASI KAPASİTESİNE SAHİPTİR. MAX. 98 MİN. 1 YUMURTA KOYABİLİRSİNİZ. DİLERSENİZ CİVCİVLER ÇIKTIKTAN SONRA DA BELLİ BİR SÜRE ISINMALARI İÇİN İÇİNDE MUHAFAZA EDEBİL..
450,00 ₺
Vergiler Hariç:450,00 ₺
130'luk Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinası 130'luk Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinası
Yeni Ürün FIRSAT -13 %
Model: 130-yhk
!!! SADECE 15 GÜNLÜĞÜNE 500 TL !!!Yumurta üretiminin ihtiyaç listesinde ilk sırada gelen kuluçka makinesi, çeşitli sayılara bölünerek hobi amaçlı kullanan müşterilerimizin ilgisine sunuluyor. 130’luk Yeni Nesil Kuluçka Makinesi siyah rengi ve tamamen dijital gösterge paneli ile rakiplerine meydan ok..
500,00 ₺ 575,00 ₺
Vergiler Hariç:500,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)