176 Yumurtalık  Yeni Nesil Otomatik  Kuluçka Makinesi
176 Yumurtalık  Yeni Nesil Otomatik  Kuluçka Makinesi

176 Yumurtalık Yeni Nesil Otomatik Kuluçka Makinesi

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

 

 

 %99 Çıkım Oranı 

Tüm Kanatlılara Uyumlu

5 Hazır Program 

Ayarlanabilir Viyol Sistemi 

Yemlik suluk ve döl kontrol cihazı hediye 

Türkçe Kullanma Kılavuzu
Günlük Parti Yükleme

 

:

 

 

120’lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi

Hobi Kuluçka Makineleri için adeta bir devrim olan yeni nesil tasarımı ve teknolojisiyle 120’lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi sayesinde yüksek çıkım yapabileceksiniz.

Çıkım oranı: %99
Tüm Kanatlılar için uyumlu.
Dijital ekran ve menüler.

 

120’lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi nedir?

120’lik Yeni nesil kuluçka makinesi sayesinde 5 farklı hazır programla otomatik çıkım yapabileceksiniz. Beren Kuluçka yeni nesil hobi kuluçka makineleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan, 120’lik otomatik kuluçka makinesi, otomatik çevirme, otomatik ısı ayarlayan bir makinedir.

Tüm kümes hayvanları için uyumlu kullanımıyla, 5 farklı programa hazır haldedir. Hobi kuluçka makinesi olmasından dolayı yer avantajı bulunur ve giriş seviyesi bir ticari modelin işlevini görür.

Dijital ekranında gün sayacı, çevirme süresi ve döl kontrol imkanları sağlayarak son derece teknolojik ve basit bir kullanım sunar.

Beren Kuluçka tarafından geliştirilen bu yeni sistemde artık hobi kuluçka makinelerinde görülen sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Eski makinelere göre çok daha kolay ve dijital bir kullanım sunmanın yanı sıra birçok şeyi sorunsuz bir şekilde otomatik olarak yapması, bu işi hobi olarak yapanların vaktinden büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

120’lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi Ne İşe Yarar? 

Döllü yumurtalardan maksimum verimin alınması için uygun koşulları kusursuzca oluşturan kuluçka makinesi tamamen otomatik çalışır. Isıyı kendisi ayarladığı için sizin ek olarak bir ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Beren Kuluçka tarafından geliştirilen yeni nem sabitleyici sistemi sayesinde nem konusunda makineye güvenin.

Tüm kanatlı yumurtaları için uygun olduğu için farklı türlerden çıkım şansı sağlar. Kaz, Hindi, Tavuk, Bıldırcın ve diğer tüm kanatlı canlıların yumurtalarını %90 oranında çıkım garantisiyle makineye ekleyebilirsiniz.

Bu işi sadece hobi olarak yapanların tercihi olmasının sebepleri kullanışlı olması, şık bir tasarıma sahip olması ve bunun yanında getirdiği teknolojik gelişmelerden oluşur. Dijital ekranı sayesinde her şeyi tek dokunuşla ayarlamanız mümkündür.

120’LİK Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi Nasıl Kullanılır? 

Tam otomatik hobi kuluçka makinesi olan, 120’lik modelin kullanımı oldukça basittir. Makine kullanımı için “döllü” yumurtalar alana eklenir. Tamamen otomatik çalışan makine, viyole eklenen yumurtaların çevrilmesi işlemini kendisi yapacağı için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Cihaz başlatıldıktan sonra yüklenen kanatlı türüne göre dijital menüden ayarlamalar yapılır ve işlem biter. Siz tüm bunları yapmadan önce dilerseniz teknik destek ekibimizi arayarak, kurulum ve bilgi alabilirsiniz.

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR