2022 Model Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
2022 Model Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
Tam Otomatik 120 'lik Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi

120 Yumurtalık 12 VOLT Destekli Yeni Nesil Otomatik Kuluçka Makinesi

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺5.500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.950,00(KDV Dahil)

 

 

Yüksek  Çıkım Oranı 

Otomatik Su Alımı 

12 Volt Akü Destekli  Makine Yanında Akü Gelmemektedir 

Otomatik Nem Sabitleme

Tüm Kanatlılara Uyumlu

Ayarlanabilir Viyol Sistemi 

5 Hazır program

Yemlik Suluk ve Döl Kontrol cihazı Hediye 

Türkçe Kullanma Kılavuzu
Günlük Parti Yükleme

 

:

 

120’lik Yeni nesil kuluçka makinesi sayesinde 5 farklı hazır programla otomatik çıkım yapabileceksiniz. Beren Kuluçka yeni nesil hobi kuluçka makineleri içinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan, 120’lik otomatik kuluçka makinesi, otomatik çevirme, otomatik ısı ayarlayan bir makinedir.

Tüm kümes hayvanları için uyumlu kullanımıyla, 5 farklı programa hazır haldedir. Hobi kuluçka makinesi olmasından dolayı yer avantajı bulunur ve giriş seviyesi bir ticari modelin işlevini görür.

Dijital ekranında gün sayacı, çevirme süresi ve döl kontrol imkanları sağlayarak son derece teknolojik ve basit bir kullanım sunar.

Beren Kuluçka tarafından geliştirilen bu yeni sistemde artık hobi kuluçka makinelerinde görülen sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Eski makinelere göre çok daha kolay ve dijital bir kullanım sunmanın yanı sıra birçok şeyi sorunsuz bir şekilde otomatik olarak yapması, bu işi hobi olarak yapanların vaktinden büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

 

120’lik Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Ne İşe Yarar?

Döllü yumurtalardan maksimum verimin alınması için uygun koşulları kusursuzca oluşturan kuluçka makinesi tamamen otomatik çalışır. Isıyı kendisi ayarladığı için sizin ek olarak bir ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Nem konusunu artık dert etmenize gerek kalmayacak çünkü makine suyu kendisi alıp, nemi istenilen derecede sabitler.

Tüm kanatlı yumurtaları için uygun olduğu için farklı türlerden çıkım şansı sağlar. Kaz, Hindi, Tavuk, Bıldırcın ve diğer tüm kanatlı canlıların yumurtalarını %90 oranında çıkım garantisiyle makineye ekleyebilirsiniz.

Bu işi sadece hobi olarak yapanların tercihi olmasının sebepleri kullanışlı olması, şık bir tasarıma sahip olması ve bunun yanında getirdiği teknolojik gelişmelerden oluşur. Dijital ekranı sayesinde her şeyi tek dokunuşla ayarlamanız mümkündür.

120’LİK Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Nasıl Kullanılır?

Tam otomatik hobi kuluçka makinesi olan, 120’lik modelin kullanımı oldukça basittir. Makine kullanımı için “döllü” yumurtalar alana eklenir. Tamamen otomatik çalışan makine, viyole eklenen yumurtaların çevrilmesi işlemini kendisi yapacağı için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Cihaz başlatıldıktan sonra yüklenen kanatlı türüne göre dijital menüden ayarlamalar yapılır ve işlem biter. Siz tüm bunları yapmadan önce dilerseniz teknik destek ekibimizi arayarak, kurulum ve bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR