300'lük Ticari Kuluçka Makinesi
300'lük Ticari Kuluçka Makinesi
300'lük Ticari Kuluçka Makinesi

300'lük Ticari Kuluçka Makinesi

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺15.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12.000,00(KDV Dahil)

 Kargo Bedeli 350 Tl  Alıcıya Aittir  

Kapıda Ödemelerde Ücretin %20'si Önden Alınır

 

300 Kapasiteli Tam Otomatik Ticari Kuluçka Makinası Tüm Kanatlı Hayvanlara Uyumlu 

Otomatik Su Alımı

Otomatik Nem Sabitleme

Alüminyum kasa 

5 Hazır Program 

5 Katlı 

:

 

 

300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi

Kuluçkalaşma faaliyeti, yumurta içerisinde var olan embriyonun gelişmesi ve bu sayede civciv elde edilmesi için gerekli olan bir faaliyettir. Daha çok hobi amaçlı gerçekleştirilen kuluçkalaşma faaliyetlerinde, manüel yöntemlerin tercih edildiğini söylemek mümkündür. Ancak zaman içerisinde kuluçkalaşacak yumurta sayısının artması, gerek hobi amaçlı gerekse de ticari amaçlı kuluçkalaşma makinelerinin kullanılmasını zorunlu kılmaktadır. Bu gibi durumlarda kullanılması mümkün olan 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi ile ilgili detayları bilgi ve merak edilenler ise aşağıda verilmiş olunduğu gibidir.

300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi Teknik Özellikleri

Beren Kuluçka, 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi ile ilgili teknik özellikler şunlardır;

  • Beren Kuluçka 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, garanti çıkım ile ünlü olan makinelerdir. Yani, kuluçkalaşma döneminde yumurtalar içerisinde bulunan embriyoların gelişmemesi ve bu bağlamda yumurta ve enerji israfının ortaya çıkması mümkün değildir.
  • Beren Kuluçka 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, alüminyum kasa yapısına sahiptir. Alüminyum kasanın bulunması ise, cihazın ne denli dayanıklı olduğunun bir göstergesidir. Yani uzun ömürlü cihaz garantisi ile alım yapmak isteyen firmaların, Beren Kuluçka 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi seçimi yapmaları mümkündür.
  • 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, birbirinden bağımsız katlara sahiptir. Yani firmaların ya da kişilerin her katı aynı anda kullanmaları gibi bir zorunluluk söz konusu değildir. Bu sebeple, bir makine içerisinde aynı anda hem gelişim hem de çıkım yapmak mümkündür.
  • Cihazlar, son teknoloji ürünü olmaları sebebi ile oldukça fonksiyonludur. Öyle ki, söz konusu cihazların kuluçka dönemlerinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınması söz konusu olmadığı gibi, sorunların çözümünde birey müdahalesi de gerekli değildir. Yani, cihazın;
  • Otomatik yumurta çevirme,
  • Otomatik ısı ayarı yapabilme,
  • Otomatik nem oranı sabitleyebilme ve,
  • Otomatik su alımı yapabilme

Gibi özellikleri sayesinde, insan müdahalesine gerek kalmadan kendi işleyişini sağlaması mümkündür.

  • Bir firmanın kendi teknik destek ekibinin olması, profesyonel çalışma stilinin bir göstergesidir. 300 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi satışı gerçekleştiren Beren Kuluçka ise, kendi teknik destek ekibine sahiptir. Öyle ki, cihazların kurulumlarının ve kalibrasyonlarının, doğrudan Beren Kuluçka teknik destek ekibi tarafından gerçekleştirildiğini söylemek mümkündür. Bu da, kişilerin cihazlarını satın aldıkları andan itibaren herhangi bir işlem yapmadan, doğrudan kullanabilmelerini sağlayan bir durumdur.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR