240'lık Ticari Kuluçka Makinesi
240'lık Ticari Kuluçka Makinesi
240'lık Ticari Kuluçka Makinesi

240'lık Ticari Kuluçka Makinesi

 Kargo Bedeli 300 tl Alıcıya Aittir  

Kapıda Ödemelerde Ücretin %20'si Önden Alınır

 

240 Kapasiteli Tam Otomatik Ticari Kuluçka Makinası

Otomatik Su Alımı

Otomatik Nem Sabitleme

Alüminyum kasa 

5 Hazır Program 

4 Katlı 

 

240 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi

Beren Kuluçka 240 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, son teknoloji ürünü olan bir makinedir. Bu makinenin, son teknoloji ürünü olduğu bilinen özellikler ile donatılmış olmasının, ticari amaçla kullanan kişi ya da firmalara sağladığı avantaj oldukça fazladır. Söz konusu makinenin sağladığı avantajlar ise şu şekildedir.

240 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi Teknik Özellikleri

  • “Unutmayın, kalite asla tesadüf değildir!” ilkesini benimsemiş olan Beren Kuluçka, ürünlerinin tamamını son teknolojik özellikler ile donatmıştır. Bu hususun ticari makineler üzerindeki etkisi ise oldukça büyüktür. Bunun en temel göstergesi ise, cihaz üzerinde bulunan dijital ekrandır. Kişilerin / firmaların bu dijital ekranlardan yola çıkarak cihazın mevcut durumu ile ilgili bilgilerin tamamına ulaşmaları mümkündür. Bu bilgilerden bazıları ise şunlardır;
  • Nem oranı: Nem oranı, yumurta içerisinde bulunan embriyonun gelişiminin sağlık koşulları içerisinde gerçekleştirilmesinin en temel gerekçesidir. Cihazın mevcut nemini koruması için gerekli olan su miktarı ise, yine cihaz tarafından otomatik olarak alınmaktadır.
  • Sıcaklık seviyesi: Bir embriyonun sağlıklı koşullarda gelişmesi ve civciv haline gelebilmesi için gerekli olan bir diğer temel koşul, ısıdır. Embriyo için gerekli olan dış ortam ısısının 37,8 derece olduğunu söylemek mümkündür. Bu ısı ayarı ise, doğrudan cihaz tarafından yapılmaktadır. Yani, firmaların ya da kişilerin ısı ayarı için efor sarf etmelerine gerek yoktur.
  • 240 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, silindir şeklindeki viyollere sahipti. Bu viyoller ise, yumurtaların cihaz içerisinde çevrilmelerinin hem güvenli hem de otomatik olarak yapılmasını mümkün kılmaktadır. Çünkü döllenme aşamasında olan bir yumurtaya ani müdahalelerde bulunmak ya da sert darbeler vurmak, yumurtanın kırılmasını ya da döllenmenin gerçekleşmemesini beraberinde getirecektir. Bu sebeple çevirme işleminin mümkün olan en hassas şekilde yapılması gereklidir.
  • 240 Yumurta Kapasiteli Ticari Kuluçka Makinesi, işletmelerde medyana gelmesi muhtemel olan elektrik kesintileri için de önlem alınacak şekilde üretilmiştir. Çünkü bazen, çeşitli sebeplerden kaynaklı olarak elektrik kesintilerinin ortaya çıktığını söylemek mümkündür. Bu elektrik kesintilerinin medyana gelmesi durumunda ise, cihazın 7 ila 8 saate kadar mevcut ısı, nem ve hava oranını koruyacağını söylemek mümkündür. Embriyonun gelişimi için ısı ve nemin sürekli bir ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde, bu oldukça önemli bir unsurdur.
  • Cihaz üzerindeki göstergelerde, kuluçka süresi mevcuttur. Bu da kişilerin bu süreyi hesaplamak için özel efor sarf etmelerinin önüne geçen bir durumdur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR