Adaptörlü Nem Nozülü
Adaptörlü Nem Nozülü
Adaptörlü Nem Nozülü
Adaptörlü Nem Nozülü

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü sayesinde kuluçka makinesi içindeki nem sabit tutulur. Her kuluçkacının işine yarayacak olan bu kuluçka malzemesi olmadan nemle baş etmek oldukça zordur. Bütün Kuluçka Makineleri için uygun olan adaptörlü nem nozülü sayesinde, kuluçka makinesi içindeki nemi dert etmenize gerek kalmayacak. 

Aynı Günde Kargo 

 

TEK LED NEM NOZÜLÜ + NEM NOZÜLÜ ADAPTÖRÜ 

 

KULUÇKA MAKİNELERİNDE KULLANILAN NOZÜLLERDENDİR BÜTÜN KULUÇKA MAKİNALARINA UYGUN 

 

KALİTESİ YÜKSEKTİR...

 

 

(ÜRÜNLER TEST EDİLİP GÖNDERİLMEKTEDİR)

 

 

NEM NOZÜLÜNÜ KULLANIRKEN. KULLANILAN SUYUN KİREÇSİZ SU OLMASI ŞARTTIR 

 

Kuluçka Makinesi Nem Nozülü, 24 volt adaptör ile çalışır. Tüm kuluçka makinelerinde kullanım için uygundur.

Her kuluçkacı için kullanılması şart olan bu ürün, kuluçka makinesi içindeki nemi sabit tutma işlevini görür. Bu sayede hava muhalefetlerinde ve oda sıcaklıklarında nemi sabit tutmak mümkün kılınır.

Kuluçka Makinesi nem nozülü nasıl kullanılır?

Genellikle kendi kuluçka makinelerini yapan kişiler bu yedek parçayı sonradan satın almak durumunda kalırlar. Kuluçka Makinesi nem nozülü kullanımı oldukça kolay olan bir üründür. Nem nozülünü kuluçka makinesine bağlayıp ardından nem ayarı yapmanız gerekmektedir.

Nem nozülü kuluçka makinesine bağlandıktan sonra, nem ayarlanır ve istenilen derecelerde tutulur. Bu sayede kuluçka makinesi içinde oluşan hava sirkülasyonu sabitlenen nem değerleri korunur.

 

Bu sayede kuluçkalık yumurtaların talep ettiği ve yüksek çıkım oranı için gerekli değerler elde edilmiş olur. Yumurtalar sabitlenen nem derecelerinde daha rahat bir çıkıma ulaşırlar ve sağlıkları bozulmaz.