Hızlı Menü
Sepetim

Değerlerimiz

Kalite Anlayışı

Bir hizmet yada ürünü, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçlarını karşılama kabiliyetine dayanan özellikleri olan “kalite anlayışı” her zaman en iyiyi yapma hedefimiz doğrultusunda temel şirket prensiplerimizdendir. Amaca yönelik daha iyi çözümler ve çığır açan yenilikler elde edebilmek için durmaksızın çaba gösteririz.

Sürdürülebilir Büyüme

Hizmet verdiğimiz kuluçka sektörüne, sürekli olarak değişen ve gelişen dünya standartlarına uygun ürün ve teknolojileri sunmak, hizmet kalitemizi sürekli geliştirmek bizim için önemli bir konsepttir. Aynı zamanda faaliyetlerimizle orantılı olarak personel yapımızın nitel ve nicel büyümesini sağlamakta ve buna uygun sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Beren Makine Enerji olarak Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, değerlendirerek, yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı faaliyet göstermek şirket stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimizle uzun dönemli güvene dayanan ilişkiler oluşturmaktayız. Değerlerimizi gerçekleştirmemizin ve hedeflerimize ulaşmamızın müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini rakiplerimizden daha iyi karşılamamızla ve müşterilermizin güveninin kazanılmasıyla mümkün olduğuna inanırız.

Sonuç Odaklılık

Gerçekleştirdiğimiz her üretimde müşteri odaklı düşünüp sonuca yönelik çaba göstererek, ölçülebilir ve somut sonuçlara değer veririz.

Etik Değerlerimiz

En üstün kalitede ürün üreterek beklentileri karşılayacak ürünleri kullanıcılara sunmaktır. Dürüstlük, güvenilirlik, adalet ve saygıyı temel prensipler olarak görmek. Tüm bilgi ve muhasebe kayıtlarını hatasız ve doğru tutmak. Garantili ve güvenilir bir satış hizmeti sunmak.