Hızlı Menü
Sepetim
YENİ KULLANMA KILAVUZU

98'lik Hobi Kuluçka Makinesi

98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi
98'lik Hobi Kuluçka Makinesi

98 YUMURTALIK KULUÇKA MAKİNESİ

KULUÇKA MAKİNELERİ ÇOĞUNLUKLA TAVUK YUMURTASI ADEDİNE GÖRE İSİMLENDİRİLMEKTEDİR. MAKİNEMİZ 98 ADET TAVUK YUMURTASI KAPASİTESİNE SAHİPTİR. MAX. 98 MİN. 1 YUMURTA KOYABİLİRSİNİZ. DİLERSENİZ CİVCİVLER ÇIKTIKTAN SONRA DA BELLİ BİR SÜRE ISINMALARI İÇİN İÇİNDE MUHAFAZA EDEBİLİR KÜMES GÖREVİNDE KULLANABİLİRSİNİZ.

98 LİK KULUÇKA MAKİNEMİZ AYNI ZAMANDA DİĞER KANATLI TÜRLERİ İÇİN DE UYUM SAĞLAMAKTADIR. BILDIRCIN,KEKLİK,ÖRDEK?VS GİBİ KANATLILARI TEK BİR MAKİNEDE ÇIKARTABİLİRSİNİZ. BURADA ÖNEMLİ OLAN KONU YUMURTANIN BÜYÜKLÜĞÜDÜR. YUMURTA KOYACAĞINIZ YUVALAR STANDART ÖLÇÜDE OLDUĞU İÇİN KAZ YUMURTASI GİBİ BÜYÜK YUMURTA CİNSLERİ YUVALARA SIĞMAZ. MAKİNE DÖNME İŞLEMİNİ YAPARKEN YUMURTALAR DÜŞECEKTİR . BU YÜZDEN KAZ YUMURTASI BU MAKİNE İÇİN UYUMLU DEĞİLDİR.

MAKİNEMİZİN İÇERİSİNDE BULUNAN YUMURTA YUVALARININ OLDUĞU APARATIN İSMİ VİYOL DİYE GEÇER . 9 ADET YUMURTA TEREĞİNİN BİRLEŞİMİ BİR VİYOLÜ OLUŞTURMAKTADIR. BU TEREKLERDEN HERHANGİ BİRİNİN KIRILMASI VEYA ZARAR GÖRMESİ DURUMNDA YEDEĞİNİ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK TEMİN EDEBİLİRSİNİZ .

MAKİNEMİZ 1.SINIF SERT PLASTİKTEN ÜRETİLMİŞTİR. ISITMA İŞLEMİ METAL REZİSTANS İLE HAVA AKIŞI AKSİYAL KARE FAN İLE YAPILMAKTADİR. MAKİNEDE BULUNAN KONTROL PANELİNİN İÇERİSİNDEKİ ELEKTRONİK KART İLE TÜM KONTROLLER OTOMATİK OLARAK HAFIZAYA ALINMAKTADIR.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

GÜÇ 80 W
VOLTAJ AC220V
FREKANS 50-60 Hz

MAKİNEMİZ , BİR YUMURTANIN GELİŞMESİ İÇİN GEREKLİ OLAN ISI VE ÇEVİRMEYİ OTOMATİK OLARAK YAPAR. NEM İÇİN MAKİNEYE SU EKLEME İŞLEMİ TARAFINIZDAN YAPILIR. MAKİNENİN ÜZERİNDE BULUNAN NEM GÖSTERGESİNDEN NE KADAR SU EKLEMENİZ GEREKTİĞİNİ TAKİP EDEBİLRSİNİZ.

MAKİNEMİZİN ÜZERİNDE DİJİTAL GÖSTERGE MEVCUTTUR. OLMASI GEREKEN ISI,NEMİ GÖSTERİRKEN EKTRA OLARAK İÇİNDE BULUNAN ISI VE NEMİ DE GÖSTEREREK DAHA KOLAY TAKİP ETMENİZİ SAĞLAR. YINE MAKİNENİN SAĞ ÜST KÖŞESİNDEKİ GÖSTERGEDE YUMURTA ÇEVİRME SÜRESİ MEVCUT OLUP YUMURTALARINIZI ÇEVİRME İŞLEMİ YAPILIRKEN GÖZLEMLEYEBİLRSİNİZ. SAĞ ALT KÖŞEDEKİ GÖSTERGE İSE YUMURTALARI KOYDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN SAYMAYA BAŞLAR. 24 SAATTE 1 GÜN İLERİ ATAR. BURDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ BİR NOKTA ELEKTRİK KESİNTİSİDİR. ELEKTRİK KESİLDİĞİ ZAMAN YAHUT MAKİNEYİ KAPATTIĞINIZ ZAMAN GÜN SAYACI KLADIĞI YERDEN DEVAM EDER . ARADAKİ BEKLEME  SÜRESİ GÖZÜKMEZ . BU DA SİZİN YANILTIR. BU GİBİ SIKINTILARLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN YUMURTALARI MAKİNEYE KOYDUĞUNUZ GÜNÜ BİR YERE NOT ALMAKTA FAYDA VAR .

KUTU İÇERİĞİ

1*98 YUMURTALIK KULUÇKA MAKİMESİ
1* KORUYUCU STRAFOR
1*SULUK
1*YEMLİK
1*SU İLAVE ŞİŞESİ
1*SU PÜSKÜRTME ŞİŞESİ
1*DÖL KONTROL CİHAZI
1*GÜÇ KABLOSU
1*TÜRKÇE KULLANIM KLAVUZU
1*YEDEK KRANK (MOTORUN ARKASINDAKİ KÜÇÜK APARAT )

MAKİNEMİZ 2,5/3 MOTOR İLE ÇALIŞMAKTADIR . MAKİNENİN İÇERİSİNDE BULUNAN TİMER SAYESİNDE YUMURTALAR OTOMATİK OLARAK 2 SAATTE 1 DÖNER. BU MOTORU 220 VOLT BİR ELEKTRİĞE BAĞLADIĞINIZ ZAMAN TİMER OLMAZSA SÜREKLİ DÖNER. DOLAYISIYLA MOTOR MAKİNE İLE KULLANILMALIDIR.

MAKİNEMİZ TEK KATLIDIR.  MAKİNENİN EN ALT KISMINDA 4 KÖŞEDE HAVLANDIRMA DELİĞİ BULUNMAKTADIR. BU DELİKLER AYRICA MAKİNEYE SUYU ÇOK KOYDUĞUNUZ ZAMAN FAZLA SUYU DIŞARIYA ATARAK TAHLİYE EDER. MAKİNENİN SOL ALT KÖŞESİNDE 2 ADET SU İLAVE DELİĞİ BULUNMAKTADIR. BU DELİKLER SAYESİNDE MAKİNENİN KAPAĞINI AÇMADAN SU İLAVE ŞİŞESİ İLE İÇERİYE SU AKIŞINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ. MAKİNENİN ÜST KAPAĞINDA 4 ADET GÖZETLEME PENCERESİ MEVCUTTUR . BU PENCERELER KESİNLİKLE AÇILMAMALIDIR.  YİNE ÜST KAPAĞIN TAM ORTASINDA NEM ORANINI AYARLAMAK İÇİN HAVA KLEPSİ VARDIR. NEM ÇOK YÜKSELDİĞİ ZAMAN AÇILMASI GEREKİR. İÇERİSİNDEKİ NEM MİKTARINA GÖRE FAZLA NEMİ TAHLİYE EDEBİLİR YA DA YETERSİZ NEM OLDUĞU ZAMAN KLEPSİ TAMAMEN KAPATIP NEMİN YÜKSELMESİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

MAKİNENİN İÇERİSİNDE BULUNAN DÖL KONTROL CİHAZI İLE YUMURTALARIN DÖLLÜ OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ. BU İŞLEMİ YAPARKEN HIZLI OLMANIZ GEREKİR. YUMURTALARIN SOĞUMAMASI LAZIM. KARANLIK SICAK BİR ODADA 10.GÜNDEN SONRA YUMURTALARI DÖL KONTROL CİHAZININ UCUNA TUTARAK İÇERİSİNDE DÖL OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDİP DÖLSÜZLERİ AYIRABİLİRSİNİZ. BİZ BU İŞLEMİN 18.GÜN YUMURTALARIN ÇIKIMA ALINIRKEN YAPILMASINI TAVSİYE EDİYORUZ. SU PÜSKÜRTME ŞİŞESİ İLE ÇIKIMA ALDIĞINIZ YUMURTALARIN ÜZERİNE ILIK SU PÜSKÜRTEREK KABUKLARIN YUMUŞAMASINI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

MAKİNEMİZ 1 YIL FABRİKA GARANTİLİDİR. FATURALIDIR. TÜM TÜRKİYE?YE GÖNDERİM MEVCUTTUR .  GELİŞİM VE ÇIKIM AYNI MAKİNEDE YAPILMAKTADIR. KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR . ÇIKIM  SEPETİ MEVCUTTUR.

 

NOT . MAKİNENİN ÜZERİNDE BULUNAN WORK IŞIĞININ YANIP SÖNMESİ MAKİNENİN ÇALIŞTIĞINI GÖSTERMEKTEDİR.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
450,00 ₺
Vergiler Hariç: 450,00 ₺