60'lık Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
60'lık Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
60'lık Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi
60'lık Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi

64 Yumurta Kapasiteli (12 VOLT) Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Beren Kuluçka 64 yumurtalık Kuluçka makinesi  

OTOMATIK ISI AYARI

2 SAATE BİR OTOMATIK ÇEVİRME İMKANI 

NEM VE ISI GÖSTERGESİ MEVCUTTUR 

NEMLENDİRME MANUEL ELLE YAPILMAKTADIR  

HER TÜRLÜ YUMURTAYA UYUMLUDUR 

GELİŞİM VE ÇIKIM AYNI MAKİNEDE YAPILMAKTADIR 

GÜNLÜK YUMURTA YÜKLEMESİ YAPILABİLİR 

ÜRÜN ELEKTRİK KESİNTİLERİNE KARŞI 12 VOLT DESTEKLIDIR  12 VOLT 50 AMPER AKU BAGLANABİLİR  

DEVAMLI AKU İLE ÇALIŞTIRMAYA UYUMLU DEGİLDİR  AKU BAGLANTI KABLOSU ÜRÜN İLE BERABER GELMEKTEDİR 

ÜRÜN YANINDA YEMLIK VE SULUK VE DÖL KONTROL CİHAZI HEDİYE OLARAK GELMEKTEDİR 

KULUÇKA MAKİNESİ YANINDA AKU GELMEMEKTEDİR 

HAVALE VE EFT ÖDEME ŞEKILLERINDE KARGO BEDELİ ÜCRETSİZDİR 

KREDI KARTI ALIMLARINDA KARGO BEDELI ALICIYA YANSITILIR 

KAPIDA ODEMEMIZ YOKTUR 

ÜRÜNLER MNG KARGO İLE YAPILMAKTADIR KARGO BEDELİ 225 TL DIR 

YOGUNLUK DURUMUNA GÖRE ÜRÜNLER 1 ILA 3 GUN ARASINDA KARGOLANIR 

 

 

:

64’lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi

64 Yumurta kapasiteli hobi kuluçka makinesi, Beren Kuluçka’dan yeni bir tasarım ve yeni bir teknoloji ile sizlere sunulur. Hobi kuluçka makineleri için başlangıç modellerinden diyebiliriz.

64’lük Yeni Nesil Hobi Kuluçka Makinesi Nedir?

Hobi kuluçka makineleri içinde yer alan 64’lük yeni nesil kuluçka makinası, birçok sorunun ortadan kalktığı bir modeldir. Beren Kuluçka tarafından geliştirilen yeni özellikleri sayesinde birçok zorluğu ortadan kaldırır.

Bunların başında gelen ve özellikle köy yerlerinde yaşayan kullanıcıların elektrik problemi olduklarının farkındayız. Bu sebeple, onların yumurta kuluçka makinesi alırken yaşadıkları zorlukları gidermenin yollarını aradık. Artık elektrik sıkıntısını dert etmenize gerek kalmayacak. Eğer elektrik kesintisi yaşarsanız 12 voltluk bir akü ile bu işi çözebileceksiniz. Kesintinin büyüklüğüne bağlı olarak bu sizi bir süre idare edecektir.

Artık manuel ve az kapasiteli çıkımlar yerine 64’lük yeni nesil hobi kuluçka makinesi ile yüksek çıkımlar yapabileceksiniz. Ürün birçok şeyi kendisi yaptığı için sizin yapacağınız şey pek azdır.

64’lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Ne İşe Yarar?

Döllü yumurtalardan maksimum verimin alınması için uygun koşulları kusursuzca oluşturan kuluçka makinesi tamamen otomatik çalışır. Isıyı kendisi ayarladığı için sizin ek olarak bir ayar yapmanıza gerek kalmaz.

 

64’lük hobi kuluçka makinesi otomatik çevirme ve ısı ayarı yapar. Bunlara ek olarak ısı ve nem dijital ekranında yer alır.
Makinenin nemini günlük olarak kontrol etmeniz gerekir. Nemin kanatlı türüne göre seçilen değerlerde kalması için nem düştükçe makineye su eklenir.

Aynı anda makine içine farklı türlerden yumurtalar eklemeniz mümkündür. 64’lük makine kombine kuluçka makinesi olduğu için gelişim ve çıkım aynı makine içinde yapılabilir.

 

Tüm kanatlı yumurtaları için uygun olduğu için farklı türlerden çıkım şansı sağlar. Kaz, Hindi, Tavuk, Bıldırcın ve diğer tüm kanatlı canlıların yumurtalarını %90 oranında çıkım garantisiyle makineye ekleyebilirsiniz.

Bu işi sadece hobi olarak yapanların tercihi olmasının sebepleri kullanışlı olması, şık bir tasarıma sahip olması ve bunun yanında getirdiği teknolojik gelişmelerden oluşur. 

64’lük Yeni Nesil Kuluçka Makinesi Nasıl Kullanılır? 

Tam otomatik hobi kuluçka makinesi olan, 64'lük modelin kullanımı oldukça basittir. Makine kullanımı için “döllü” yumurtalar alana eklenir. Tamamen otomatik çalışan makine, viyole eklenen yumurtaların çevrilmesi işlemini kendisi yapacağı için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Cihaz başlatıldıktan sonra yüklenen kanatlı türüne göre dijital menüden ayarlamalar yapılır ve işlem biter. Siz tüm bunları yapmadan önce dilerseniz teknik destek ekibimizi arayarak, kurulum ve bilgi alabilirsiniz.

Etiketler
64 Yumurta, 64 Yumurta Kapasiteli, 64 Yumurta Kapasiteli 12, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Yeni Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Destekli Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Yeni Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 VOLT Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Yeni Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Nesil, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Nesil Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Nesil Kuluçka Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Nesil Makinası, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Kuluçka, 64 Yumurta Kapasiteli 12 Destekli Kuluçka Makinası,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR