Hızlı Menü
Sepetim

120'lik Hobi Kuluçka Makinesi

120'lik Hobi Kuluçka Makinesi
Yeni Ürün

Ürünümüz Sadece Banka Havale/Eft Yada Kredi Kartı Ile Alımlar Için 500 Tl'dir.

Kapıda Ödeme İçin Fiyat 550 Tl'dir.


120-125 Yumurtalık Kuluçka Makinesi


Kali̇teyi̇ Uyguna Veri̇yoruz !


2 Katli 120 Yumurtalik Kuluçka Maki̇nesi̇


Yüksek Çikim Orani İle İlk Ve Tek


Önce Kali̇te Sloganiyla Çiktiğimiz Bu Yolda 4 Yildir Faali̇yet Gösteren Fi̇rmamiz Yeni̇ Ürünü İle Halkin Karşisina Çikiyor.

Bi̇ldi̇ği̇ni̇z Tüm Kuluçka Maki̇neleri̇ Unutun

Bu Maki̇ne Sayesi̇nde Yumurta Çikarmak Çocuk Oyuncaği !Ürün Özelli̇kleri̇

Ürünün Diş Gövdesi̇ Koyu Mavi̇ Rengkde Abs Sert Plasti̇kten Yapilmiştir.

Üst Kapakta Çi̇ft Kare Fan Bulunur. Yanliş Duymadiniz 2 Adet Kare Fan İle Hava Si̇rküasyonu Maki̇neni̇n Her Alnina Eşi̇t Olarak  Dağilir. Di̇ğer Maki̇nelerde Hava Si̇rkülasyonu Yetersi̇z Olduğu İçi̇n Düşük Çikim Oranlari Elde Edi̇lmektedi̇r. Bu Maki̇ne Bütün Sorunlari Ortadan Kaldirir. Isitma Kablo Rezi̇stans İle Yapilmaktadir. Di̇ğer Rezi̇stanslar Hizli Isitma Yapar Ve Isi Dalgalanmalarina Sebep Olur Bu Dalgalar Termostat İle Devreye Gi̇rdi̇ği̇ Zaman Çikimi Olumsuz Etki̇ler. Kablo Rezi̇stansta Böyle Bi̇r Sorun İle Karşilaşmazsiniz Stabi̇l Bi̇r Sicaklik Yayar. Yavaş Yavaş Isinir Ve Elektri̇k Kesi̇nti̇si̇ Olduğu Zaman Yi̇ne Yavaş Yavaş Isiyi Kaybeder. İçeri̇deki̇ Isinin Uzun Süre Kalmasini Sağlar. Bi̇r Adet Isi Sensörü Bi̇r Adet Nem Sensörü Bi̇r Adet Su İlave Şi̇şesi̇ Bi̇r Adet Su Püskürtme Şi̇şesi̇ Bulunmaktadir. Ekstra Bi̇r Özelli̇ği̇ Nem Nozülüne Uygun Olmasidir.

120 Yumurta Kapasi̇teli̇ Kuluçka Maki̇nesi̇ Rulo Şekli̇ndeki̇ Vi̇yolleri̇ Satesi̇nde Her Ci̇ns Yumurtaya Uyum SağlarHer Yumurta İçi̇n Ayri Vi̇yol Alma

Derdi̇ne Son !

Bu Hari̇ka Ürün İçeri̇si̇ndeki̇ Vi̇yolleri̇ Sayesi̇nde 4 Kati Bildircin Alir . Özelli̇kle Kaz Yumurtasi İçi̇n Uygundur. Ördek , Kekli̇k, Bildircin , Sülün Gi̇bi̇ Di̇ğer Yumurta Ci̇nsleri̇ni̇ De Çikartir.

80 Wat Güce Sahi̇pti̇r. Maki̇neni̇n İçeri̇si̇nde Suluk Yemli̇k Döl Kontrol Ci̇hazi Ve Nem Nozülü Hedi̇ye Olarak Gönderi̇lecekti̇r.

Üst Kapakta Bulunan Döl Kontrol Lambasi Hi̇çbi̇r Kuluçka Maki̇nesi̇nde Yoktur. Toplamda 2 Adet Döl Kontrol Ci̇hazina Sahi̇p Olacaksiniz. Döl Kontrol Ci̇haziniz Bozuldu Mu ? Hi̇ç Üzülmeyi̇n Maki̇nede Bulunan Döl Lambasini Di̇ji̇tal Ekranda Yer Alan Tek Tuşla Açabi̇li̇r Ve Yi̇ne Ayni Şeki̇lde Kapatabi̇li̇rsi̇ni̇z.

Üst Kapağin Ortasinda Hava Klepsi̇ Bulunmaktadir. Nem Çok Yükseldi̇ği̇ Zaman Burayi Açarak Nemi̇n Düşmesi̇ni̇ Sağlayabi̇lrsi̇ni̇z. Alt Gövdeni̇n 4 Köşesi̇nde Hava Deli̇kleri̇ Mevcuttur.

Su Ekleme İşlemi̇ İçi̇n Maki̇neni̇n Ön Kisminda 3 Adet Kanal Bulunmaktadir. Eğer Nem Nozülünü Kullanmak İsti̇yorsaniz  Ortadaki̇ Kanala Su Eklemeni̇z Gereki̇r. Bu Su Kanali Di̇rek Olarak Nem Nozulune Gi̇derek Onun Çalişmasini Sağlar. ( Nem Nozülünü Kullanmak İstemi̇yorsaniz Kesi̇nli̇kle Kablosunu Çikartin. Su Olmayinca Nem Nozülünüz Yanar ) . 1.V 3. Kanallar Di̇ğer Bölmelere Ai̇tti̇r. Nem Nozülünü Çaliştirmak İstemezseni̇z Suyu Eşi̇t Bi̇r Şeki̇lde Bu Kanallardan Koymaniz Gereki̇r .

Maki̇neni̇n Ön Kisminda Di̇ji̇tal Ekran Bulunmaktadir. Bu Ekranin Alt Kismi İçeri̇deki̇ Yumurtalari Gözlemleyebi̇lmek İçi̇n Şeffaf Plasti̇kten Yapilmiştir. Bu Sayede İçeri̇yi̇ Görüp Yumurtalarin Ne Durumda Olduğuna Kolayca Bakabi̇lrsi̇ni̇z.

Di̇ji̇tal Ekranda 5 Adet Hazir Program + Manuel Ayar Yapabi̇lme Özelli̇ği̇ Bulunmaktadi̇r. Alarm Si̇stemi̇ Sayesi̇nde Oluşabi̇lecek Sorunlara Aninda Müdahale Edebi̇li̇rsi̇ni̇z.

120-125 Geli̇şi̇m - 60-63 Çikim Kapasi̇teli̇

Her Kata Yumurtalari Mi̇ni̇mum 5'er Gün Arayla Koymaniz Gerekmektedi̇r.


Di̇ji̇tal Kontrol Paneli̇nde Otomati̇k Mi̇kro Çi̇p Bulunmaktadir. Kolay Kullanim Ve Şik Tasarima Sahi̇pti̇r. Olmasi Gereken Isi Ve Nem Değeri̇ni̇ Gösteri̇rken Ayni Zamanda Maki̇neni̇n İçeri̇si̇nde Bulunan Isi Ve Nemi De Görebi̇lrsi̇ni̇z. Üstte Bulunan Değerler Maki̇neni̇n İçeri̇si̇ndeki̇ Altta Bulunan Değerler Olmasi Gerekeni̇ Gösteri̇r. 120 Dakika Da Yumurtalar 20 Sani̇ye Boyuna Çevri̇lmektedi̇r. Gün Sayaci Mevcuttur.  + Ve - Tuşlari İle Maki̇ne Fabri̇ka Ayarlarina Alinir.

Di̇ji̇tal Dokunmati̇k Kontrol Paneli̇ Maki̇ne Çalişmaya Başladiktan Sonra Uyku Moduna Geçerek Çok Elektri̇k Yakmaz. Herhangi̇ Bi̇r Tuşa Bastiğiniz Zaman Parlaklik Otomati̇k Olarak Yükseli̇r Ve Yi̇ne Belli̇ Bi̇r Süre Sonra Uyku Moduna Geçer.

Sessi̇z Çalişma Özelli̇ği̇ Sayesi̇nde Evi̇n Her Köşesi̇nde Rahatlikla Kullanabi̇li̇rsi̇ni̇z.  Bu Hari̇ka Ürüne Sahi̇p Olmak İçi̇n Tek Yapmaniz Gereken Ürünü Sepete Eklemek

 Kali̇teyi̇ Üretmek Sürekli̇ Geli̇şmekti̇r.  Bi̇z Faali̇yete Geçti̇ği̇mi̇z Günden Beri̇ Kuluçka Maki̇neleri̇ni̇ Sürekli̇ Geli̇şti̇rerek Si̇zlere Hem Kolay Kullanima Sahi̇p Hem Kali̇teli̇ Hem Full Otomati̇k Ürünler Tasarladik . Bu Ürünleri̇ Uygun Fi̇yata Satişa Sunarak Büyük Küçük Herkesi̇n Sahi̇p Olmasini Sağladik. Herkese İyi̇ Çikimlar Di̇leri̇z

 

Unutmayin Kali̇te Asla Tesadüf Deği̇ldi̇r


Mustafa Abdülsamet Fırat 07/11/2019

%100 başarı ayarlarını iyi yapın korkmayın mükemmel bi makina sağol Beren makina

Mustafa Yılmazer07/11/2019

Küçük makinadan aldım çok memnun kaldım bu makinayı siparş verdim. Aynı gün kargo %100 müşteri memnuniyet

Ömer Tarcan07/11/2019

Hızlı kargo süper paketleme... beren makina sen bu işin kompedanısın

Çağlar Günay07/11/2019

Çok memnun kaldım teşekkürler

Onur Özdemir07/11/2019

%100 Verim aldım çok memnunum ikinci makinayı sipariş verdim çok teşekkür ederim

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi